SkullCrashers the Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh: Intro díl 3. - By Mirtal

Goto down

Příběh: Intro díl 3. - By Mirtal Empty Příběh: Intro díl 3. - By Mirtal

Příspěvek  Zulian Sat May 02, 2009 1:04 am

Menethil Harbor
Hlavní invazní přistav Aliance

V prostém vojenském stanu spolu rozmlouvá člověk a trpaslík. „ Aswe na tohle sem už moc starý, říkal sem ti to přece“ „Kecy brachu, když mě bylo padesát teprve mě pustili do hospody“ „Jenže já na rozdíl od tebe sem člověk příteli a rozhodně nemládnu“ „ Tome Brodcaste sám nejvyšší velitel Lord Bolvar se chce s námi osobně setkat. S námi Tome, bratrstvo Panthera. Poslední sme vedli uspěšný boj proti Arthasovy než nás rozprášil v Alterackých horách. Pamatuješ?“ Pamatuji Uriaši, moc dobře se pamatuji, na ten příval co nešel zastavit, moc velká spousta bratrů tam nechala svou duši. A proč to? Proč se hrabeme na Northrend? Kvůli pomstě za krále který špatně panoval a nevychoval líp svého syna, nebo pro spravedlnost…..? Ne Aswe, sem stále Panther, tvuj bratr, ale sem starý. Líp posloužím Bratrstvu jako vycvikový seržant než v první linii.“ „ Dobře Tome, je-li to tvé přání. Ale pomysli na ty krásné kněžky které sem tuhle potkal prý se s náma poplavý na Tirisfalenu.“
„Říkals holky snáma na lodi? Hej? „ „No šak jo sem slyšel dva knechty co se jen klepaly až s nima pojedou.“ „ Hmmm Aswe?“ „Jo?“ „Možná svý rozhodnutí odložím“ „Vědel sem že si spravný trpaslík a neodoláš a krom holek bude i pivo z Aerie Peak.“ „Aswe, já sem člověk!“ „Pravda, ale kdybys nebyl, určitě bys byl trpaslík,“

Do hospody U kotvy a háku vkročí štíhlounká elfa, vysokou postavu kryjí rozpuštěné bílé vlasy, na zádech pověšen štít i meč. Zakutá v plátové zbroji si vykračuje jako by ty ocelové plechy byly z nejjemnějšího hedvábí. Prochází přes plnou hospodu propletá se až barpultu.
„Hej krčmáři, pohár Arijského červeného, a at není řezaný, poznam to! „Elfům nenalejvám!“ Barman s muskulaturou větší skříně se elfce postaví. Hospoda ztichla, všichni napjatě očekávají co se bude dít. O stul cinkne zlatá mince. „Vypadá ten zlaták jako elf? Tak nalej hospodo než si to rozmyslím a pudu jinam“ „Peníze si nech BLOODY ELFKO“ V lokále se rozezní tlumený šepot. „Horda v Menethilu? Co tu chce? Je to Blood elfka, a je sama….. co si užít trochu legrace…… „Hej štabajzno a máš jí taky bílou jako ty tvý vlasy? Ozve se z lokálu. Elfka se bleskurychle otočí smerem k tazateli. Je jím silně podnapilý námořník je rád že sotva stojí na nohouch. V jejích zelených očích probleskou blesky hrozby. „Pojd blíž fešáku a ukážuti jí“ Osazenstvo putyky pozoruje situaci a evidentně se těší na neplánovanou strip šou. Námořník opileckým širokým krokem dojde až k ní. „Tak ukaž“ „Sleduj“ Dřív než se stihne kdokoliv vzpamatovat elfka nelení a udeří muže do břicha svou oplátovanou rukavicí . onen neštastník se prohne pod uderem, vzápětí dostane kolenem do brady a poroučí se k zemi. To vše netrvalo ani dva uder srdce. „ Myslíš že budeš mlátit hosty a projde ti to?“ Barman obejme elfku a znemožní jí jakýkoliv pohyb. Kumpáni onoho námořníka tahají nože a pomalu s jistotou že kořist nemá kam utéct se přibližují. Elfka sebou cloumá a marně se snaží vyprostit.
Lokálem zaduní hluboký mrazivý hlas. „První kdo ublíží té elfce zemře na místě, ale na těch dalších si dám vic záležet. Nově příchozí je troll avšak pijani maj větší respekt ze stvoření co jej doprovází. „Tak co bude? Pustíte jí nebo mám přikázat tady svému mrtvému přítely aby vám to vysvětlil?“ Postava dávno mrtvého humanoida mrštně vykročí vpřed. „My si dělaly srandu pane“ „Srandu? Asi si taky nějakou udělám“ Trol nechá slova vyznít do prostoru. Zombie udělá dalších několik kroků a to stačí aby pijany opustila veškerá statečnost. Barman pouští elfku. Ta se otáčí smerem k němu. „Omluv se „ Přikáže trol barmanovy. „Cože?“ „Omluv se dámě“ Opakuje výzvu trol a zároveň položí ruku na svou zbraň. Z barmanových ůst zazní huhlavá omluva. „Není zač“ elfka se mile usměje na omluvajíciho se barmana a vzápětí mu uderem do tváře zlomí nos. Nikdo se nedváží ani pohnout když trol a elfka spolu odchází z lokálu.


O pul hodiny později na velitelském štábu Lorda Bolvara veliteli aliančních expedičních sil
Vstupují elfka, troll, trpaslík a člověk na setkání s velitelem. Rozlehlý sál původně určený jako taneční parket svými prostory více než vyhovuje. Uprostřed se nachází několik stolů které se ztrácení pod návaly map. Kolem postavají postavy poslíčků a velitelé jednotek a samozřejme velitel této výpravy Lord Bolvar. Uvaděč u vstupních dveří sálu ohlásí příchod uderem své hole o zem: Commandeři Black Panthers, Uriaš Aswark a Thomas Brodcast.
Velitelka expedičního sboru Bloody Knights, Mirtal Ling, a zástupce Svobodných Death Knights , Zulian Zin´Doo. Lord Bolvar se k příchozím otočí „ Pánové, madam“ skupinka příchozích se postaví do pozoru a zasalutuje. „Mám pro vás specialní práci, podte blíž at vidíte mapy“
„Nejprve status vašich sil, čím disponujete?, Commadere Aswarku?“ „Bratrstvo Panthera má dva oddíly a další oddíl ve výcviku který provedeme na místě vylodění. Výcvik povede tady bratr Thomas.“ „Co naši spojenci z Hordy?“ Ptá se dal Bolvar. Expediční sbor ze Silwermoonu čítá dva odíly paladinů, pane.“ „Rytíři poskytnou pouze jeden oddíl, více nás bohužel není.“ „Bohudík, že není“ pronese Aswark. Zulian svůj pohled stočí k němu. „Chceš mi něco říct, mrtvolo?“ popichuje trpaslík. „DOST“ Vloží se do začínající slovní přestřelky Bolvar. „Je mi uplně jedno jaké spory mezi sebou máte, ale já sem velitel invaze a vás sem Thral vyslal jako pozorovatele, stejně tak sem vyslal své lidi já k němu. Máme každý své ukoly a naším společným cílm je zatlačit Arthase až do Ice Crown, jeho pevnost oblehnout, zničit a na tom zmetkovy vykonat spravedlnost a tak se stane!! Vaším ukolem bude operovat v týlu nepřítele, narušovat zásobování, provádět diverzní akce a ztěžovat mu život jak to jen pujde odlákavání Arthasových sil z cesty hlavním silam Aliance a Hordy“ „Poslíček vám předá zapečetené obalky s vašimy rozkazy. Porada skočila, odchod.“

O tři dny později invazní flotila opustila Menethil a nabrala kurz na Northrend.
Zulian
Zulian
Admin

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 02. 05. 09

http://skullcrashers.my-rpg.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru